REUTERS/Albert Gea
'NAJBOLJIH 45 MINUTA TRENEROVE ERE'

RAKITIĆ ZABIO CELTI, PA ZAINTRIGIRAO POSEBNIM SLAVLJEM Pogledajte kako je hrvatski reprezentativac obilježio drugi pogodak sezone

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 12. siječanj 2018. 09:17

Ivan Rakitić stavio je sinoć točku na i visoke pobjede Barcelone protiv Celte u uzvratnoj utakmici osmine finala Kupa kralja.

Barcelona je na Camp Nou s 5:0 isprašila Celtu, a Rakitić je u 87. minuti zabio svoj drugi ovosezonski gol za Katalonce. Odlučio ga je proslaviti na poseban način. Potrčao je prema tribini i kamerama, a onda nagnuo lakat kao da 'pije nešto kratko'. Čini se da je riječ o kavi.

"Cilj je ispunjen, pomogao sam golom i proslavio ga na poseban način", napisao je Rakitić na Twitteru.

Nakon pobjede je komentirao: 'Ovo je bilo možda i najboljih 45 minuta Valverdeove ere, ali idemo korak po korak. Nadamo se da ćemo nastaviti niz, ali možda nas najgora utakmica sezone tek čeka", rekao je Rakitić, aludirajući na fantastično prvo poluvrijeme, konkretno prvu 31 minutu kada je Barcelona zabila čak 4 gola.

Mogući suparnik u četvrtfinalu Kupa kralja je i Real Madrid.

"Svjesni smo da će biti teško, ali želimo nastaviti svoj put, a vidjet ćemo tko će nam biti suparnik".

19. travanj 2024 09:13