Screenshot
KAKVA LAKOĆA I ZAIGRANOST

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. kolovoz 2017. 02:01

Real Madrid je nakon 3:1 u prvoj utakmici španjolskog Superkupa, u uzvratnom susretu pred svojim navijačima imao 2:0 na poluvremenu. Sve je bilo rezultatski riješeno praktički već tada.

Barcelona je u prvih 45 minuta izgledala kao razbijena vojska, a prvo je poluvrijeme obilježio i Mateo Kovačić s nekoliko sjajnih poteza.

U jednom se trenutku Mateo fantastično oslobodio Sergija Busquetsa i izazvao divljenje tribina Santiaga Bernabeua. Inače, na terenu su od prve minute bili Luka Modrić te Ivan Rakitić, a još uvijek nedovoljno zaliječeni Kovačić je iz igre izašao u 61. minuti uz pljesak Santiago Bernabeua.