Screenshot
KAKVO PREDSTAVLJANJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. srpanj 2018. 01:13

Dok hrvatska reprezentacija ispisuje najljepše stranice nogometne povijesti na Svjetskome prvenstvu u Rusiji, nogometaši na klupskoj sceni već počinju s pripremama za novu sezonu. I u pripremnome je razdoblju u glavnoj ulozi - Hrvat.

Ivan Santini na najbolji je mogući način debitirao za belgijski Anderlecht, postigao je dva pogotka u prijateljskoj utakmici s Ajaxom, a posebno je atraktivan njegov drugi gol.

Belgijski je klub poveo pogotkom Santinija u 17. minuti, a tri minute poslije Ajax je uspio izjednačiti. Anderlecht zatim povisuje na 2:1 u 57. minuti iz jedanaesterca, a u 65. minuti zadarski je napadač sjajnim pogotkom petom.

Ivan Santini jedan je od posljednjih igrača koje je izbornik Dalić morao 'prekrižiti' s popisa za SP u Rusiji, a da se nesumnjivo radi o kvalitetnome napadaču, Belgijci su se uvjerili već na njegovu premijernome nastupu.

19. travanj 2024 21:29