Getty Images, sn ilustracija

SPAS U ZADNJI ČAS

• 11.03.2017. u 20:00

• Igoru Tudoru ide u posljednjim minutama, kad se već čini da neće dobiti utakmice u kojima je bio favorit, spas stigne u zadnji čas. Nakon što su kao gosti svladali Antalyaspor 3:2 golom u 96. minuti, jučer su na svojem terenu stigli do pobjede nad Genclerbirligijem istim rezultatom 3:2.

Inan Selcuk, turski reprezentativac, zabio je taj gol, a on je bio strijelac i prvog pogotka u 5. minuti. Nijemac Lukas Podolski je pogodio mrežu u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

Gosti su vodili preko Khalilija u 1. minuti, a nakon promašenog kaznenog udarca Gurlera, Sahin je dobio novu šansu s bijele točke u 69. minuti i zabio za 2:2. I onda u finišu gosti su imali prigodu za pobjedu, Muslera je obranio, da bi na drugoj strani Inan Selcuk iz slobodnog udarca riješio susret.

Da su navijači Galatasaraya nezadovoljni vidi se po samo 11.256 gledatelja na tribinama. Tudor je utakmicu gledao s tribine jer isključen je u prošlom kolu i dobio tri utakmice izbivanja s klupe. Komentari su medija - ako se ovako nastavi morat će otići i Tudor i Uprava.