David Ramos/Getty Images / Getty Images
REŠETANJE NA NOU CAMPU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 22. prosinac 2016. 00:27

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić bio je strijelac za Barcelonu koja je u uzvratnom dvoboju 16-ine finala španjolskog Kupa na svom Camp Nou svladala trećeligaša Hercules iz Alicantea sa 7-0 (2-0) i tako se s ukupnih 8-1 plasirala u osminu finala.

Sve je Barcelona riješila krajem prvog poluvremena, kada je prvo zabio Digne, a onda na 2:0 povisio naš Ivan Rakitić (odigrao cijelu utakmicu), iz jedanaesterca u sudačkoj nadoknadi.

Prekrasna je to vijest za hrvatskog reprezentativca koji je zbog 'loše forme' sjedio na klupi tri utakmice, a španjolski mediji već su ga počeli seliti iz Barcelone.

Bio je to treći Raketin gol ove sezone, a prvi nakon tri mjeseca.

U nastavku su pobjedu potvrdili trostruki strijelac Arda Turan (55, 86, 89), te Rafinha (50) i Paco Alcacer (73) sa po jednim golom.

20. travanj 2024 05:36