Screenshot: YouTube
PLANET HRVATSKA

Piše: Predrag JurišićObjavljeno: 31. srpanj 2018. 23:43

Mamićev povratak u Maksimir nije bio uspješan! Bivši Dinamov trener i sportski direktor Zoran Mamić, sad je trener Al Aina iz Ujedinjenih Emirata i sa svojim klubom nije uspio u utorak upisati pobjedu u utakmici 1. kola arapskog Kupa prvaka, odigranoj na maksimirskom stadionu.

Alžirski ES Setif slavio je 2:1 (0:1) zgodicima Abdelhumena Djaboua u 41. i 83. minuti, dok je vodeći pogodak za Mamićevu momčad postigao Ibrahim Diaky. Al Ain je bio bolji u prvom dijelu, no u nastavku su Alžirci uzdrmali vratnicu i postigli dva pogotka preokrenuvši rezultat.

U subotu je na rasporedu druga utakmica istih suparnika, koja se također igra u Maksimiru (18 sati).

Podsjetimo, Mamić je doveo Al Ain na pripreme u Sloveniju i Hrvatsku, a Udruženje arapskih nogometnih saveza dalo je dopuštenje da se utakmice arapskog Kupa prvaka između Al Aina i ES Setifa odigraju u Zagrebu.

21. travanj 2024 23:01