Screenshot: Youtube
ASISTENCIJA U ZADNJI TREN

Piše: Slaven AlfirevićObjavljeno: 11. siječanj 2018. 18:55

Ante Erceg brzo se prilagodio u novom klubu Shabab Al-Ahliju iz Dubaija.

Donedavni napadač Hajduka je četiri dana po dolasku u Ujedinjene Arapske Emirate debitirao u dresu Al-Ahlija i spasio je svoj klub od poraza.

U 12. kolu tamošnjeg prvenstva Al-Ahli je remizirao kod Hatte 1:1, a Erceg je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade asistirao za gol Mohammeda Marzooqa.

Erceg je s lijeve strane ubacio, a Marzooq je glavom zatresao mrežu.

Inače je Erceg u igru ušao u 22. minuti umjesto Henriquea, a Hatta je povela golom Samuela iz 6. minute.

"Najprije mi je golman obranio jednu mrtvu, a onda sam centrirao za izjednačenje u zadnji čas. Ušao sam ranije nego sam mislio, u 22. minuti jer se moj prijatelj ovdje, Luvannor ozlijedio, iskrenuo je zglob. Ušao sam na čistu špicu, malo neobično, igraju neki čudnovat sistem, pa će mi trebat vremena da se priviknem – javio se Erceg za Slobodnu Dalmaciju, zadovoljan svojim debijem.

Nakon 12 odigranih kola Shabab Al Ahli se nalazi na petom mjestu ljestvice sa 16 bodova, dok je Hatta pretposljednja s devet bodova.

21. travanj 2024 03:16