Screenshot
TRENUTAK ZA PAMĆENJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 16. ožujak 2019. 23:27

Turski Beşiktaş je u 26. kolu Super Lige svladao Goztepe s 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je 33-godišnji turski napadač Burak Yilmaz na samome početku drugoga poluvremena u 46. minuti. Hrvatski nogometaš Domagoj Vida odigrao je cijeli susret za istanbulski klub.

No, na ovoj utakmici nije Domagoj bio zvijezda, nego njegov trogodišnji sin David. Mališan se nakon susreta našao na travnjaku usred Vodafone Arene, krenuo je s loptom prema golu i tad je počeo 'show'. Navijači su prepoznali trenutak i počeli navijati u iščekivanju pogotka kao da se radi o utakmici uživo. Kada je Vida junior ušetao u gol, nastala je erupcija oduševljenja popraćena uzvicima i glasnim navijanjem, gotovo kao da se radi o presudnom pogotku u finalu svjetskog prvenstva.

A kakav je osjećaj igrati u finalu Mundijala, to dobro zna proslavljeni Vatreni Domagoj Vida. Ako se po jutru dan poznaje, i maleni će David zasigurno krenuti očevim stopama.

15. travanj 2024 13:57