REUTERS/Max Rossi
SKUPINA H

Piše: HinaObjavljeno: 24. lipanj 2018. 19:08

U susretu 2. kola H skupine na SP u nedjelju u Jekaterinburgu su nogometaši Japana i Senegala odigrali 2-2 (1-1). U uzbudljivoj utakmici Senegal je dva puta vodio, ali igrači Japana pokazali su karakter i na kraju su izvukli remi, a s obzirom na prigode u drugom poluvremenu mogli su i slaviti.

Senegal je poveo u 11. minuti i to zahvaljujući greškama japanskih nogometaša, a strijelac je bio Sadio Mane. Japanci su zasluženo izjednačili u 34. minuti, kada je Takashi Inui sa 13 metara iskosa dobro plasiranim udarcem pogodio za 1-1.

OVDJE POGLEDAJTE SVE POGOTKE

Dvije neiskorištene prilike, u 60. i 64. minuti, Japancima su se brzo osvetile. U 71. minuti Sabaly je ubacio po zemlji na drugu stativu, a Moussa Wague zabija za vodstvo Senegala 2-1. No, Japance to nije pokolebalo, i u 78. minuti, nakon greške vratara Senegala, Keisuke Honda pogađa za konačnih 2-2.

U drugom susretu H skupine u 20 sati u Kazanju sastaju se Poljska i Kolumbija, koje su u prvom kolu ubilježile poraze.

25. travanj 2024 15:18