HANZA MEDIA ZAPOŠLJAVA

NAKON NOVINARA, SADA TRAŽIMO I UREDNIKE! Pogledajte što ovaj put nudimo, javite se ako ste zainteresirani za posao

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. lipanj 2019. 14:59

Hanza Media zapošljava - nakon novinara/novinarke , sada za rad na najčitanijem sportskom web portalu u Hrvatskoj, Sportskim novostima (www.sportske.jutarnji.hr), tražimo urednika/urednicu.

Ako pratite i volite sport i ako imate novinarskog i uredničkog iskustva na hrvatskim portalima, naša redakcija je pravo mjesto za vas.

Otvorena radna mjesta:

Urednik (m/ž) za portal Sportskih novosti

Opis posla

- osmišljavanje, opremanje i nadziranje procesa objave članaka te njihovo pozicioniranje na portalima Sportskih novosti i Jutarnjeg lista

- svakodnevna dežurstva uz podizanje kvalitete i čitanosti sadržaja na portalu

- urednik odgovara za točnost, objektivnost, uravnoteženost u prezentaciji, kvalitetu, aktualnost i ekskluzivnost sadržaja te za održavanje visoke kvalitete portala

- odobrava objavljivanje novinarskih članaka uz poštivanje profesionalnih normi novinarskog zanimanja

- kontinuirano praćenje rada konkurencije

Uvjeti:

- najmanje 5 godina iskustva rada u novinarstvu, od toga barem dvije na uredničkim pozicijama

- visok angažman na radnom mjestu

- pokazivanje inicijative kada se radi o stvaranju i plasmanu sadržaja za portal

- spremnost na dinamičan i brz radni tempo

- aktivnost na društvenim mrežama (prvenstveno Facebook i Instagram)

- odlično znanje engleskog jezika

- izvrsno poznavanje hrvatskog jezika u govoru i pismu

- izvrsne vještine pismenog izražavanja

- poželjno poznavanje osnova video snimanja i montaže

- izvrsno poznavanje rada na računalu

Što nudimo:

- rad u najjačoj medijskoj kući u Hrvatskoj

- mogućnost napredovanja, usavršavanja i profesionalnog razvoja

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada od 6 mjeseci

Prijave i životopise možete nam poslati do 27.06.2019. na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

U prijavi za natječaj potrebno je navesti osobne podatke podnositelja prijave (ime i prezime, adresa prebivališta, broj telefona/ mobitela, e-mail adresa), koji će se sukladno Uredbi (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. o zaštiti pojedinca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 97/46/EZ (Opća uredba o zaštiti podataka) i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18) obraditi isključivo za potrebe provedbe natječaja.

Linker
19. travanj 2024 12:35