HANZA MEDIA ZAPOŠLJAVA

SPORTSKE NOVOSTI TRAŽE NOVINARE! Pogledajte što sve nudimo, javite se ako ste zainteresirani za posao

AUTOR:
    • Sportske novosti

  • OBJAVLJENO:
  • 10.06.2019. u 14:47

  • Hanza Media zapošljava - traži se novinar/novinarka za rad na najčitanijem sportskom web portalu u Hrvatskoj – Sportske novosti (www.sportske.jutarnji.hr).

    Ako vas zanima sport i smatrate da vaši članci mogu biti zanimljivi i korisni našim posjetiteljima, naša redakcija je pravo mjesto za vas.

    Otvorena radna mjesta:

    Novinar (m/ž) za portal Sportskih novosti

    Opis posla

    - traženje i predlaganje tema o sportu

    - prilagođavanje sadržaja i pisanje članaka

    - osmišljavanje projekata, nagradnih igara i video sadržaja

    - odlazak na teren, snimanje video sadržaja

    - samoinicijativnost kada je u pitanju obavljanje svakodnevnih zadataka

    Od osobe tražimo:

    - komunikativnu  i odgovornu osobu

    - kvalitetno usmeno i pismeno izražavanje

    - visok angažman na radnom mjestu

    - pokazivanje inicijative kada se radi o stvaranju sadržaja za portal

    - interes prema temama iz područja sporta

    - dobro poznavanje engleskog jezika i rada na računalu

    - aktivno korištenje društvenih mreža

    - spremnost na dinamičan i brz radni tempo

    Uvjeti:

    - poželjno iskustvo u novinarstvu i na web portalima

    - aktivnost na društvenim mrežama (prvenstveno Facebook i Instagram)

    - odlično znanje engleskog jezika

    - izvrsno poznavanje hrvatskog jezika u govoru i pismu

    - izvrsne vještine pismenog izražavanja

    - poželjno poznavanje osnova video snimanja i montaže

    - izvrsno poznavanje rada na računalu

    Uz životopis priložiti:

    -       tri novinarski opremljena (nadnaslov, naslov i podnaslov) prijedloga tema kakve biste (i kako) htjeli obraditi na portalu Sportskih novosti

    Što nudimo:

    -       rad u najjačoj medijskoj kući u Hrvatskoj

    -       mogućnost napredovanja na uredničke pozicije

    -       rad u dinamičnom okruženju i kreativnoj industriji

    -       mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja

    -       rad u ugodnom okruženju

    -       ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada od 6 mjeseci

    Prijave i životopise možete nam poslati do 17.06.2019. na [email protected]

    U prijavi za natječaj potrebno je navesti osobne podatke podnositelja prijave (ime i prezime, adresa prebivališta, broj telefona/ mobitela, e-mail adresa), koji će se sukladno Uredbi (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. o zaštiti pojedinca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 97/46/EZ (Opća uredba o zaštiti podataka) i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18) obraditi isključivo za potrebe provedbe natječaja.

    Iz drugih medija