Navigation toggle

Agent: Milan si ne može priuštiti Fabiana

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. lipanj 2009. 00:10

Napadač Seville i brazilske nogometne reprezentacije Luis Fabiano (28)izrazio je nedavno javno želju da zaigra u redovima Milana. Ugovor Fabiana sa Sevillom veže do 2011. godine, ali talijanski dnevnikLa Repubblica povezao je njegovo ime u kontekstu transfera s Milanomnakon što je “rossonerima” prema svemu sudeći propao mogući posao sa23-godišnjim bosansko-hercegovačkim napadačem Edinom Džekom, jer njegovWolfsburg stalno odbija prodati svog drugog najboljeg strijelca prošlesezone (26 golova u Bundesligi).

Ipak, prema riječima Fabianovog agenta Josea Fuentesa, do transfera će teško doći.

- Fabiano je ugovorno vezan još dvije godine, a odštetna klauzula uugovoru je 30 milijuna eura. Budimo realni, u ovom je trenutku tekčetiri ili pet klubova sposobno platiti takvu sumu. Tko god jezainteresiran za njegovu kupnju neka se obrati Sevilli i tada ću jaintervenirati – rekao je Fuentes, te se nadovezao na želju svogklijenta da zaigra za Milan.

- Jedna je stvar reći što bi on htio napraviti, a posve druga sunamjere i planovi kluba s igračem. Real Madrid je želio kupiti Kaku ito je na kraju učinio, ali zasad je Luisu Fabianu najbolje da samo igranajbolje što može i daje sve od sebe - zaključio je Brazilčev agent.

Fabiano se trenutno nalazi s brazilskom reprezentacijom na Kupukonfederacija u Južnoafričkoj Republici gdje je u tri odigrane utakmicepostigao isto toliko golova.

Komentari (0)

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
23. srpanj 2025 16:39