Navigation toggle
 AP
BUNDESLIGA

B. Dortmund protiv Werdera može računati na svog najboljeg napadača Barriosa

Piše: Matko BreberObjavljeno: 09. prosinac 2010. 21:35

Najbolja momčad njemačkog nogometnog prvenstva, Borussia Dortmund, moći će računati na svog najboljeg napadača Lucasa Barriosa u subotnjem susretu 16. bundesligaškog kola protiv Werdera na Signal Iduna Parku.

Ozlijedio je Barrios desno koljeno prije dva tjedna u susretu protiv Borussije Mönchengladbach, zbog čega je propustio gostovanje kod Nürnberga u prošlom kolu i susret protiv Karpatija u Europa ligi. No, nakon devet dana izbivanja s travnjaka, paragvajski napadač u srijedu se ponovo vratio treniranju sa suigračima.

- Njegovo koljeno izgleda dobro. Mislim da bi trebao biti spreman – komentirao je trener Dortmunđana Jürgen Klopp uoči susreta s Werderom.

Barrios je ove sezone zabio osam golova u 14 bundesligaških susreta, što ga čini najboljim strijelcem svog kluba i sedmim ukupno u ligi.

17. prosinac 2025 18:43