REUTERS/Albert Gea
COPA DEL REY

ČUDESNO POLUVRIJEME IVANA RAKITIĆA Hrvatski reprezentativac u visokom slavlju Barcelone nanizao tri asistencije u samo 25 minuta

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 06. prosinac 2018. 00:36

Ivan Rakitić odigrao je jednu od glavnih uloga u visokoj pobjedi Barcelone nad Leonesom (4:1) koja je tako nakon trijumfa u prvoj utakmici (1:0) potvrdila prolazak u osminu finala Kupa kralja.

Katalonci su pred svojom publikom dotukli trećeligaša, a hrvatski je reprezentativac upisao tri asistencije u prvih 45 minuta utakmice. Raketa je prvo u 18. poslužio El Haddadija, zatim u 26. Suareza, a potom i krajem poluvremena u 43. Malcoma.

Valverde je odmarao dio igrača, među njima i Messija, a kapetansku je traku nosio upravo hrvatski reprezentativac koji je nakon maestralnog poluvremena ostao u svlačionici na zasluženom odmoru. U nastavku ga je zamijenio Sergio Busquets.

Spomenimo i kako je jedini pogodak za goste postigao Sene u 54., dok je pobjedu domaćina potvrdio Suarez svojim drugim pogotkom u 70. minuti.

19. travanj 2024 21:03