StoryEditor
 FRANCK FIFE/AFP
Velika boljka

Ovako nešto se hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji nije dogodilo nikad u povijesti!

Vatreni su djelovali bolje nego protiv Portugala, ali opet uz jako poroznu obranu
Piše: SNObjavljeno: 08. rujan 2020. 22:38

Ovo se hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji nije dogodilo nikad od samostalnosti!

Hrvatska nogometna reprezentacija poražena je večeras od Francuske s 4:2 na Stade de Franceu u reprizi finala Svjetskog prvenstva.

Vatreni su dobar dio prvog poluvremena izgledali vrlo dobro na terenu, lijepim pogocima istaknuli su se Lovren i Brekalo, ali svjetski prvaci preokrenuli su zaostatak 0:1 već do poluvremena golovima Griezmanna i Martiala, a u nastavku su Upamecano i Giroud odveli 'Tricolore' do istovjetne pobjede kao u finalu SP-a prije dvije godine u Rusiji.

Zanimljivo je da Vatreni nikad u povijesti nisu primili tri ili više golova u dvije utakmice zaredom, a to imse dogodilo upravo na startu natjecanja u Ligi nacija.

Protiv Portugala na Dragau poraženi su 4:1, večeras protiv Francuza 4:2.

Osam golova u mreži u dva susreta, puno previše za svjetske doprvake...

08. rujan 2020 22:38