DOBRA PREDSTAVA

Sjajna partija Bojana Bogdanovića, maestralni preokret Brooklyna uz novi ‘double-double‘ Nikole Jokića

Hrvatski košarkaš zabio je četiri trice, a Kevin Durant odigrao još jednu sjajnu večer.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 13. siječanj 2021. 08:23

Jednu od najboljih utakmica na NBA-parketima ove je sezone sinoć odigrao naš najbolji košarkaš Bojan Bogdanović. U pobjedi svojih Utah Jazza u Clevelandu rezultatom 117:87 zabio je 20 poena te tako navijestio povratak u sjajnu šutersku formu.

Usto, Bogdanović je upisao dva skoka i podijelio tri asistencije za ukupno 28 minuta provedenih na parketu. Stavio je četiri trice, a ukupan šut iz igre bio mu je na 6-10.

Istovremeno, Luka Šamanić nije ulazio u igru na utakmici svojih San Antonio Spursa koji su slavili kod Oklahome sa 112:102.

Od ostalih utakmica izdvojimo onu Brooklyn Netsa i Denver Nuggetsa. Netsi su na poluvremenu gubili 16 razlike (54:70), da bi u konačnici izveli veliki preokret i slavili sa 122:116. Kevin Durant stavio je 34 poena uz 13 skokova, dok je double-double učinak upisao i Nikola Jokić koji je za Denver zabio 23 poena i 11 skokova.

LeBron James zabio je 26 uz osam skokova u pobjedi LA Lakersa protiv Houston Rocketsa za koje je James Harden postigao 16 poena.