USA TODAY SPORTS/DDP USA/PROFIMEDIA Usa Today Sports/Ddp Usa/Profimedia
NBA LIGA

Solidna partija Bojana Bogdanovića u pobjedi Jazzera, Luka Dončić ponovno sjajan u slavlju Mavericksa

Piše: HinaObjavljeno: 28. veljača 2021. 09:36

Utah Jazz su u gostima dobili Orlando Magic s 124-109, a Bojan Bogdanović je imao 10 koševa (šut 2-8), tri skoka i dva asista za 28 minuta igre.

Donovan Mitchell je s 31 košem predvodio sedam igrača Utaha s dvoznamenkastim učinkom, a Jazzeri su ubilježili pobjedu nakon poraza kod Miamija prije dva dana. Utah je sada dobila 23 od zadnjih 26 utakmica i uvjerljivo vodi na ljestvici s 27 pobjeda i sedam poraza.

Nikola Vučević (34) i Evan Fournier (16) predvodili su Orlando.

Dallas Mavericks su pobijedili kod Brooklyn Netse s 125-98, pa je prekinuta serija Netsa od osam pobjeda. Slovenska zvijezda Luka Dončić bio je najbolji s 27 koševa, Kristaps Porzingis je dodao 18, dok je James Harden s 29 ubačaja bio najbolji kod Netsa.

Denver je s 126-96 kod kuće slavio protiv Oklahoma City Thundera uz odličnu izvedbu Nikole Jokića s 19 koševa, 13 asista i 11 skokova.

San Antonio je dobio New Orléans s 117-114, a 14 minuta je dobio i Luka Šamanić, koji je ostao bez poena, uz šut 0-4, ali je imao pet skokova. Iznenađenje večeri je poraz vodeće momčadi Istoka Philadelphije od Cleveland nakon produžetka (109-112), a nije pomogao niti sjajni Joel Embiid s 42 koša i 13 skokova.

20. travanj 2024 03:57