Hrvatski nogometaš španjolskog prvoligaša Sportinga iz Gijona, MateBilić, posljednji je igrač kluba koji se uspješno podvrgnuo liječničkompregledu na početku priprema za novu sezonu. Asturijski dnevnik La Nueva España objavio je informaciju da jehrvatski 29-godišnji napadač stigao u Gijon u petak, te da se u subotupojavio na liječničkom pregledu i vaganju.
Dosad je kandidat za napad hrvatske reprezentacije bio jedini stranac uasturijskoj momčadi. Sada će biti jedan od dvojice, obzirom da je ovogljeta iz portugalske Vitorije Guimaraes doveden Francuz GregoryArnelin, Bilićev vršnjak, po vokaciji stoper.
Mjesni dnevnik piše još da je Bilić bez problema prošao liječnički pregledte da je, kao i inače, unio optimizam i pozitivnu atmosferu u redovesvoje momčadi. Obećao je, naime, da će sljedeće sezone za Sportingzabiti 20 prvenstvenih golova.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....