THILO SCHMUELGEN/AFP
POGLEDAJTE GOLOVE

Domaćini su već nakon prvog poluvremena vodili s 2:0, a do kraja samo povećali prednost
Piše: HinaObjavljeno: 16. lipanj 2020. 21:12

U 32. kolu Bundeslige Borussia Moenchengladbach u utorak je kod kuće dobila Wolfsburg s 3:0, izborivši važnu pobjedu za plasman u Ligu prvaka.

Domaćini su nakon prvog poluvremena vodili s 2:0. U 10. minuti iz kontranapada zabio je veznjak Jonas Hofmann, a isti igrač je u 30. minuti nakon lijepe akcije povisio na 2-0.

U 65. minuti pogrešno dodavanje stopera Brooksa u vlastitoj polovici omogućilo je brzu polukontru Borussije, koju je realizirao Lars Stindl za konačnih 3-0.

Za Wolfsburg su nastupila obojica hrvatskih nogometaša. Veznjak Josip Brekalo ušao je u igru u 60. minuti i u 70. je pokušao iz daljine, ali neprecizno, dok je stoper Marin Pongračić igrao do 72. minute.

Večeras se još sastaju Freiburg - Hertha, Union Berlin - Paderborn, te Werder - Bayern, koji pobjedom može i matematički osigurati naslov prvaka.

24. travanj 2024 15:44