BIVŠI MODRI IGRA FANTASTIČNO

RB Leipzig je u novu sezonu krenuo protiv Mainza, a bivši igrač Dinama bio je briljantan.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 20. rujan 2020. 16:33

Krenuli su danas u svoju novu bundesligašku sezonu i nogometaši RB Leipziga. Na terenu ih, kao što je to bilo i očekivano, nakon odlaska Time Wernera u redove Chelseaja predvodi bivši igrač Dinama, Dani Olmo.

Da je tome tako, mladi je Španjolac pokazao već u prvom poluvremenu dvoboja s Mainzom na Red Bullovu stadionu u Leipzigu. Domaći su do odlaska na veliki odmor poveli s 2:0, a Olmo je u svega četiri minute razmaka pokazao svu svoju klasu.

Najprije je u 17. minuti iznudio kazneni udarac iz kojeg je njegov sastav poveo golom Forsberga, a onda je četiri minute kasnije fantastičnim ubačajem poslužio Poulsena za 2:0.

Do kraja utakmice rezultatska se razlika nije mijenjala, završilo je 3:1 za momčad Juliana Nagelsmanna. Mateta je smanjio u 48. minuti, a konačan rezultat postavio je Haidara tri minute kasnije.