DANIEL ROLAND Afp
BRUTALAN PREKRŠAJ

Ovo se jednostavno - ne radi. Pogotovo ne u situaciji u kakvoj je bio lijevi branič Wolfsburga.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 07. ožujak 2021. 09:24

Igrala se sudačka nadoknada subotnjeg susreta 24. kola njemačke Bundeslige. Hoffenheim je na svojoj PreZero Areni već upisivao bodove protiv Wolfsburga, ali trebalo je obraniti još jedan prekid za goste. Tada je, u 94. minuti pred gol domaćih stigao i vratar Vukova, Koen Casteels.

Gol je Wolfsburga dakle, bio prazan, a gosti nisu baš najbolje izveli to, odnosno nisu se nadali da bi se iz svega mogla roditi opasnost za njihova vrata.

Munjevitu je kontru povukao Munas Dabbur, Izraelac koji je u 77. minuti inače zamijenio našeg Andreja Kramarića. Napadač Vatrenih zabio je za konačnih 2:1 još potkraj prvog dijela, a Dabbura je u namjeri da zabije za potvrdu pobjede Hoffenheima brutalnim startom spriječio Paulo Otavio, 26-godišnji lijevi branič Wolfsburga. Pogledajte kako:

Naravno da je odmah dobio izravni crveni karton i da ničime nije pomogao svojoj momčadi koja je porazom ostala na trećem mjestu Bundeslige, deset odnosno osam bodova iza vodećeg dvojca kojeg čine Bayern i RB Leipzig.

24. travanj 2024 04:06