Sebastian Widmann/Bongarts/Getty Images
7. KOLO BUNDESLIGE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 05. listopad 2019. 19:24

Sedmo kolo Bundeslige definitivno je bilo puno iznenađenja.

Bayern Nike Kovača kod kuće je izgubio od Hoffenheima (Kramarić nije bio u kadru) s 2:1 svega nekoliko dana nakon superuvjerljivog slavlja u gostima kod Tottenhama (7:2) u Ligi prvaka. Bio je to rezultat koji je uistinu malo tko mogao očekivati. Naime, Hoffenheim je do ovog kola imao svega jednu pobjedu u šest kola.

U 54. minuti Armenac Sargis Adamyan je doveo Hoffenheim u vodstvo, Robert Lewandowski zabio je za izjednačenje u 73., a isti je igrač donio pobjedu Hoffenheimu golom u 79. minuti.

Ivan Perišić zaigrao je za Bayern od 60. minute.

Unatoč porazu Bayern je ostao vodeći jer Borussia Dormund nije uspjela slaviti kod Freiburga,koji je na 2-2 izjednačio u 90. minuti autogolom Akandjia. U derbiju su Bayer i Leipzig odigrali 1-1, pa Bayern, Borussia (D), Leipzig i Bayer imaju po 14 bodova na čelu ljestvice.

17. travanj 2024 20:06