Stark je potpuno utjecao na konačan rezultat jer je napravio niz grešaka u tom trenutku, u 35. minuti, kada je domaćin vodio 1-0. Prvo su on i pomoćnik propustili svirati očigledno zaleđe Wolfsburga u akciji koja je prethodila svemu.
U nastavku akcije je nešto ispred vratarske linije udarac zaustavio domaći igrač Schmelzer, prvenstveno koljenom, a pomalo i rukom koja ga je slučajno udarila dok je bila uz tijelo. No, Stark je odlučio svirati i jedanaesterac, ali što je još užasnije - crveni karton Schmelzeru.
- Pogledao sam snimku tog događaja i priznajem da sam gadno pogriješio. Takvo što se ne bi smjelo događati. Ljut sam na sebe - rekao je Stark i dodao:
- Ispričavam se svima u Borussiji. Nisam trebao svirati niti jedanaesterac, niti crveni karton. Žao mi je.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....