StoryEditor
Rabuzinovo Sunce
 RONALD GORSIC/CROPIX
Borba za Rabuzinovo Sunce

Finale Hrvatskog kupa bez gledatelja, ali stiže Šuker i bit će stotinjak ljudi, evo što u slučaju remija

Najavljen je dolazak čelnika HNS-a, predstavnika klubova finalista, domaćina...
Piše: Davorin OlivariObjavljeno: 01. kolovoz 2020. 16:14

Na finalnoj utakmici Hrvatskog kupa zbog odluke HNS-a neće biti gledatelja, ali dvoboj za Rabuzinovo Sunce pratit će naravno oni koji moraju, a to su službene osobe, novinari, VIP-ovci i gosti, sve skupa između 70 i 100 ljudi.

Najavljen je dolazak čelnika HNS-a Davora Šukera i Marijana Kustića, predstavnika klubova finalista, domaćina. Lokomotiva je u šibenskom kraju već od četvrtka (u Skradinu), a Riječani u Amadria parku (ex-Solaris). I jedni i drugi jučer su imali službeni trening na Šubićevcu, a bila je i generalna proba završne svečanosti.

Na utakmicama završnog dijela natjecanja Hrvatskog nogometnog kupa pobjednik je momčad koja u regularnom tijeku igre (90 minuta) postigne više golova. Ako po isteku regularnog dijela igre utakmica završi neriješeno, igrat će se produžeci od 2 x 15
minuta. Ako odlučujući pogodak ne bude postignut do kraja produžetaka, pobjednička momčad bit će utvrđena izvođenjem jedanaesteraca na način utvrđen uputama Međunarodnog boarda.

01. kolovoz 2020 16:15