Tolić i Drmić

INSTAGRAM
FINO GA BOCNUO

Fotografija iz Dinamove svlačionice postala apsolutni hit! Evo kako je dinamovac ‘počastio‘ Josipa Drmića

Nakon pobjede u Superkupu uslijedila je i fešta u svlačionici iz koje se fotografijom oglasio i Marko Tolić
Piše: SNObjavljeno: 10. srpanj 2022. 08:18

Nogometaši Dinama osvojili su hrvatski Superkup nakon što su u zagrebačkom Maksimiru boljim izvođenjem jedanaesteraca svladali Hajduk s 4-1.U regularnom dijelu nije bilo golova. Dinamu je ovo sedmi osvojeni Superkup, dok je Hajduk ostao na četiri trofeja.

Dva najveća hrvatska kluba novu sezonu su otvorili velikim derbijem na Maksimiru, baš kako su i završili prošlu.

Hajduk je bio za nijansu bolji u prvom dijelu, a Dinamo puno bolji u drugom poluvremenu, kada su Splićani samo zahvaljujći sjajnom vrataru Lovri Kaliniću sačuvali mrežu. Ipak, ni Kalinić ih nije spasio poraza u raspucavanju penala, pa je prvi trofej sezone ostao u Zagrebu.

Naravno nakon pobjede uslijedila je i fešta u svlačionici iz koje se fotografijom oglasio i Marko Tolić. Veznjak Dinama šaljivim je komentarom bocnuo svog novog kolegu u napadu Josipa Drmića - 20 godina karijere, 0 trofeja, 90 minuta u Dinamu 1. trofej. #pametnome dosta.