Navigation toggle
 DAMIR KRAJAC Cropix
MODRI U ŠOPINGU

Sportski direktor Rijeke: Boban se raspitivao za naše igrače, bilo bi sjajno da imamo vlasnika koji ulaže u ekipu

‘Da imamo nekog vlasnika da ulaže u ekipu, to bi bilo top‘
Piše: SNObjavljeno: 09. lipanj 2025. 20:11

Rijeka je u ludoj završnici sezone pokazala svoju nadmoć u Hrvatskoj i osvojila dvostruku krunu, međutim ekipi s Kvarnera, kao i svake sezone, gotovo pa sigurno slijedi ozbiljan remont.

Radomir Đalović produžit će suradnju s klubom, no izvjesno je da će klub napustiti nekolicina zvijezda koja ih je ove sezone nosila do titule. Svjestan je toga i sportski direktor Darko Raić-Sudar koji se u emisiji HRT-a Pod stijenama Kantride osvrnuo na brojne teme vezane uz riječki klub.

- Jako se puno oko toga priča, zovu ljudi, klubovi, menadžeri. Naš je stav da neće netko otići samo da ode, mora biti stvarno nešto što zadovoljava i igrača i klub. Ima jako puno upita oko naših igrača. Prijelazni rok dugo traje. Imamo sada Europu, ligu, bit će puno promjena. Najsretniji bih bio da bude što manje odlazaka. Vidjet ćemo - ističe Raić-Sudar.

Rujevicu je nedavno posjetio i Zvonimir Boban, a osim formalnih razgovora o odnosima predsjednik Dinama "bacio" je oko i na nekoliko igrača ekipe s Kvarnera.

- Boban je sada novi čovjek u našem nogometu, naravno u ovom smislu s obzirom na funkciju koju obavlja. Kako je preuzeo ulogu, htio je malo porazgovarati odnosima itd. Postoji i interes za neke igrače, ali za sada je ostalo na tome.

Nedavno su medijima ponovno počele kolati informacije o prodaji Rijeke, neki su otišli toliko daleko pa Rijeku već prozvali "prodanom", a sve je sada prokomentirao i Raić-Sudar.

image
DAMIR SKOMRLJ Cropix

- Bili smo prodani već desetak puta... Vidjet ćemo, puno se priča i piše, nije to baš tako lako. Najsretniji bi bili da Rijeka ima financijsku stabilnost. Mi moramo svake godine budžet puniti prodajom igrača. Da imamo nekog vlasnika da ulaže u ekipu, to bi bilo top - zaključio je.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Komentari (0)

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
09. lipanj 2025 20:12