Dinamo je golovima Petkovića i Andrića uzeo ono po što je došao u Veliku Goricu, pa ne čudi osmijeh trenera Damira Krznara pred novinarskim mikrofonima.
- Imputirali su nam mini-krizu pred ovu utakmicu, a svaka kriza se rješava samo još većim radom. Tako smo i mi imali dva treninga puna energije poslije kojih smo odigrali radnu utakmicu u Velikoj Gorici i igrom zaslužili ono što smo uzeli, a to su tri boda. Nemir je svuda oko nas, ali u našem domu su samo rad i mir i zadovoljstvo nakon ove pobjede - kazao je Krznar.
Vikao da čuju...
Priznao je da je magla bila otežavajući faktor za sve.
- I meni i kolegi Renduliću bilo je jako teško voditi ovu utakmicu, ponekad bih podviknuo samo da me igrači čuju, a ne zato što sam vidio što oni rade na terenu, pogotovo na suprotnim i udaljenim stranama igrališta. No, čar nogometa i jest u tome da se igra u svim uvjetima, po kiši, suncu, snijegu, ledu, pa i magli, kao ovoga puta.
Pogled je odmah usmjeren prema četvrtku i Rapidu u Europskoj ligi.
- Izuzetno bitna pobjeda za nas, koja će nam dati mir i samopouzdanje za pripremu dvoboja s Rapidom. Vratili smo toliko potrebnu pozitivu i sada nam preostaje da još bolju igru pokažemo protiv Bečana i opet ostvarimo pobjedu - zaključio je Krznar.
- Ne znam ni sam kako sam izgubio ovu utakmicu. Nisam vidio ni penal, ni loptu koja je letjela za Andrića. Ovi uvjeti nisu imali smisla, iako se prije utakmice uopće nije razgovaralo o odgodi - priznao je trener Gorice Krunoslav Rendulić, koji je samo nastavio neslavnu tradiciju prethodnika, koji su također samo gubili od Zagrepčana.
- Ne mogu igračima ništa zamjeriti, mi smo odigrali dobro, te prisilili Dinamo na obranu u pojedinim razdobljima utakmice, što malo kome uspijeva. Imali smo i šanse koje nismo iskoristili, ali smo napravili i dvije katastrofalne pogreške u obrani, koje su odlučile pobjednika i koje smo preskupo platili. To je ono što nas stalno prati u utakmicama s najboljim klubovima u ligi, toliko smo im toga poklonili ove sezone. Moramo dignuti glave i pokušati u sljedećem kolu svladati Slaven Belupo u Koprivnici - zaključio je Rendulić. (tr)










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....