SCREENSHOT
MA NEMOGUĆE

Svi su se na terenu uhvatili za glavu jer baš nikome nije bilo jasno kako lopta nije završila u golu
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. studeni 2020. 19:16

Hajduk je u zaostaloj utakmici 9. kola Prve HNL stigao do pobjede 2:1 protiv Lokomotive u Kranjčevićevoj. Goste je u vodstvo doveo Mijo Caktaš u 12. minuti susreta, Tuci je izjednačio u 55.,da bi potom Mijo Caktaš donio pobjedu u 90. minuti.

Ipak, osim pobjede Bijelih valja izdvojiti i zanimljivu situaciju iz 38. minute kada je Lokomotiva imala priliku izjednačiti rezultat. Nakon odličnog ubačaja u kazneni prostor glavom je s desetak metara pucao Cokaj, lopta se potom odbila od desne vratnice, plesala po gol-liniji i potom okrznula i lijevu vranitcu.

Svi su se na terenu, ali i na klupi uhvatili za glavu jer baš nikome nije bilo jasno kako ova lopta nije završila u golu. POGLEDAJTE VIDEO!

21. travanj 2024 22:35