HŠK ZRINJSKI HŠk Zrinjski
KONFERENCIJSKA LIGA

Sergej Jakirović i Zrinjski slavili u Tirani! Jukić zabio iz penala za lijepu prednost pred uzvrat u Mostaru

Uzvrana utakmica igra se 28. srpnja u Mostaru.
Piše: Toni RoićObjavljeno: 19. srpanj 2022. 22:31

Nakon ispadanja od Šerifa u Ligi prvaka, mostarski Zrinjski je europsko putovanje nastavio u 2. pretkolu Konferencijske lige, a vrlo uspješno je bilo njegovo gostovanje u Tirani.

Momčad trenera Sergeja Jakirovića je na Air Albania stadionu svladala domaću Tiranu rezultatom 1:0 i tako stekla lijepu prednost pred uzvrat u Mostaru. Zrinjski je počeo poduzetno i u 12. minuti Jukić je izborio kazneni udarac, kojeg je Nemanja Bilbija prizemnim udarcem pretvorio u vodstvo gostiju.

Do kraja prvog dijela Jakirovićev sastav je imao još nekoliko šansi za drugi gol, dok je u drugom poluvremenu Zrinjski mirnom igrom sačuvao stečeno. Uzvrana utakmica igra se 28. srpnja u Mostaru.

25. travanj 2024 11:12