LM & LM

Kakva uspomena! Pogledajte susret Messija i Vatrenog, pala i velika razmjena: ‘Najbolji je‘

Dvije zanimljive fotografije objavio je hrvatski reprezentativac Lovro Majer
Piše: SNObjavljeno: 12. veljača 2022. 09:04

Lovro Majer i njegov Rennes možda su propustili veliku priliku da neporaženi izađu iz okršaja s PSG-om, ali hrvatski reprezentativac ipak će s Parka prinčeva odnijeti jednu prekrasnu uspomenu.

Hrvatski veznjak je, podsjetimo, u petak dobio pohvale publike za svoju igru prilikom izlaska u 86. minuti kada ga je zamijenio Adrien Truffert, no nekoliko minuta kasnije kombinacija Messi - Mbappé probila je obranu njegove momčadi i pogotkom Francuza uzela puni plijen u ovom zanimljivom okršaju (1:0).

A kako otkriva Instagram profil bivšeg igrača zagrebačkog Dinama, nakon utakmice pale su zajedničke fotografije Majera i "najboljeg ikad", kako je naš reprezentativac nazvao Lea Messija s kojim je izgleda u prostorijama kultnog stadiona razmijenio dres.

18. travanj 2024 23:31