FRANCK FIFE Afp
BRAZILAC JUNAK

Gosti su mogli do boda, ali u 71. minuti Alžirac Slimani nije realizirao jedanaesterac
Piše: HinaObjavljeno: 10. rujan 2022. 19:03

Novu su pobjedu u francuskoj Ligue 1 upisali nogometaši PSG-a koji su pred svojim navijačima, u dvoboju 7. kola, svladali Brest s minimalnih 1-0.

Gol za šestu ovosezonsku pobjedu postigao je Neymar nakon točno pola sata igre, a u asistente se opet upisao Lionel Messi. Gosti su mogli do boda, ali u 71. minuti Alžirac Slimani nije realizirao jedanaesterac.

PSG se vratio na prvo mjesto ljestvice, ima dva boda više od Lensa te tri od Marseillea, ali sastav kojeg vodi hrvatski strateg Igor Tudor u subotu navečer igra ogled 7. kola, domaćin je Lilleu.

23. travanj 2024 08:34