DAMIR SENCAR Afp
VATRENO LUDILO

Evo kad Francuska i Hrvatska igraju utakmicu odluke, sprema se prava invazija naših navijača na Pariz!

Pola posla je obavljeno, stara vatra je upaljena, Vatreni sada imaju samo jednu misiju, onu u Parizu.
Piše: SNObjavljeno: 20. ožujak 2025. 22:39

Hrvatska je na Poljudu u prvoj utakmici četvrtfinala Lige nacija slavila 2:0 protiv Francuske i napravila veliki korak prema Final Fouru Lige nacija.

Sjajnu su utakmicu odigrali Dalićevi reprezentativci, briljirao je Ivan Perišić golom i asistencijom, a prekrasna večer na Poljudu ponovno je zapalila onu vatru koju Hrvatskoj mogu pružiti gotovo samo Vatreni.

Sada je jasno da će u nedjelju u Parizu gledati jednu posebnu utakmicu.

Na Poljudu je bilo tek oko 250 navijača Francuske, ali zato se sprema prava invazija naših navijača na Pariz. Po najavama iz HNS-a, prodano je već više od 4.000 ulaznica za spektakl na Saint Denisu.

Prije toga, naši će reprezentativci u petak i u subotu odraditi još dva treninga na Poljudu, u subotu od 16.40 imaju let za Pariz, a potom zadnji trening i konferenciju za novinare u francuskoj prijestolnici.

Uzvratna utakmica za prolaz na Final Four igrat će se, dakle, u nedjelju od 20.45, uz izravan prijenos na Novoj TV.

U slučaju hrvatskog trijumfa protiv Francuske, Vatreni bi u polufinalu igrali protiv pobjednika susreta Španjolska - Nizozemska. U drugom polufinalu igrat će pobjednici susreta Portugal - Danska, te Njemačka - Italija.

Komentari (0)

Komentiraj

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
21. ožujak 2025 17:30