Navigation toggle

Dani Carvajal

 KOLBERT-PRESS/MARC NIEMEYER/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA
NIJE USPJELO

Realov lider vikao u svlačionici nakon ispadanja iz LP, citirao i Mourinha: ‘To rade jer znaju da smo najveći‘

Time je, barem dijelom, pokušao spriječiti mentalni pad igrača, piše Defensa Central
Piše: SNObjavljeno: 17. travanj 2025. 18:36

Real Madrid ispao je iz Lige prvaka, natjecanja kojeg je na neki način "privatizirao" posljednjih 10-ak godina. Nakon što su poraženi na Emiratesu 3:0, "kraljevi" na Santiago Bernabeuu nisu uspjeli izvesti "remontadu" (preokret na španjolskom), štoviše, Arsenal je slavio i u Realovu dvorištu 2:1 te ukupnim rezultatom 5:1 izborio okršaj sa PSG-om.

Zanimljiv prizor viđen je na poluvremenu utakmice, kada je ozlijeđeni Dani Carvajal pred tunelom krenuo u žustru raspravu s Arsenalovim napadaču Bukayom Sakom. Englez je ranije promašio penal, točnije Courtois mu je obranio "panenku", a upravo je način izvođenja spomenutog jedanaesterca bio predmet rasprave spomenutog dvojca. Kako piše Marca, Carvajal smatra da je Saka tako omalovažavao Real, što on, kao vječiti ratnik kluba, nije mogao dopustiti.

Jedan od lidera Realove momčadi nakon utakmice je još jednom pokazao zašto uživa taj status. Naime, prema tvrdnjama Defense Central, Carvajal je vikao u svlačionici te u pokušaju podizanja morala suigrača citirao Josea Mourinha.

image

Dani Carvajal

THOMAS COEX Afp

"Oni koji se toliko vesele kad Real izgubi, to rade jer znaju da smo najveći", uvjeravao je Carvajal suigrače.

"Time je, barem dijelom, pokušao spriječiti mentalni pad igrača. Svjestan je da se još bore za dva trofeja i da još uvijek postoje šanse da ih osvoje. No da bi se to ostvarilo, jasno je da momčad mora znatno popraviti dojam iz utakmica protiv Arsenala – i na Bernabéuu i na Emiratesu", piše Defensa Central.

Komentari (0)

Učitavanje komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
06. svibanj 2025 02:20