DAX IMAGES/NURPHOTO/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Dax Images/nurphoto/Shutterstock Editorial/Profimedia
RUBRIKA ‘VJEROVALI ILI NE‘

Francuski branič ni sam nije mogao vjerovati što je promašio u nevjerojatnom susretu s četiri penala
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 15. rujan 2021. 07:02

Sevilla i Red Bull Salzburg odigrali su na otvaranju ovosezonske Lige prvaka bez pobjednika (1:1), s tim da su oba pogotka postignuta iz jedanaesteraca, i to u prvome poluvremenu. Golove su postigli hrvatski nogometaši: Ivan Rakitić za Sevillu u 42. minuti te mladi hrvatski reprezentativac Luka Sučić u 21. minuti.

Dosuđena su još dva jedanaesterca, oba za austrijskog prvaka. Prvi put, u 13. minuti, nije ga realizirao Adeyemi, a zatim ni Sučić koji je u 37. minuti imao priliku povećati na 2:0.

U nastavku je 'pocrvenio' Youssef En Nesyri koji je zbog simuliranja dobio drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton.

U ovakvoj ludoj utakmici dogodio se još jedan nestvaran trenutak. Naime, u 57. minuti francuski branič Oumar Solet istaknuo je kandidaturu za promašaj sezone. Našao se u 'mrtvoj' šansi i s tri-četiri metra, potpuno neometan, poslao loptu visoko na tribine!