Niko Kovač

FRANCK FIFE Afp
SLAVLJE FAVORITA

Kovačev Monaco na krilima dvostrukog strijelca Ben Yeddera do plasmana u 1/16 finala Kupa

Favoriti su ostvarili očekivane pobjede u utakmicama Francuskog nogometnog kupa
Piše: HinaObjavljeno: 19. prosinac 2021. 18:33

Nogometaši Monaca, koje vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, izborili su plasman u 16-inu finala francuskog Kupa nakon što su na gostovanju pobijedili trećeligaša Red Star sa 2-0.

Oba gola zabio je Wissam Ben Yedder (33, 65).

Uspješan je bio i Marseille koji je sa 4-1 porazio petoligaša Cannet Rocheville.

Gosti su poveli u 16. minuti golom Mikea Corea, no OM je u nastavku susreta okrenuo rezultat. Najbolji igrač utakmice bio je trostruki strijelac Arkadiusz Milik (41-11m, 58, 90), a gol za OM zabio je i Luis Henrique (77).

Hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car nije igrao za Marseille.

Montpellier je golom Tejia Savanier u 68. minuti iz kaznenog udarca pobijedio četvrtoligaša Andrezieux.

Iznenađenje je priredio petoligaš Linas-Montlhery koji je sa 2-0 porazio Angers, a oba gola je zabio Pascal Leno (10, 24).

25. travanj 2024 05:46