MOĆNA PREDSTAVA

Barca utrpala šest komada Beckhamovom Interu, briljiralo novo pojačanje: ‘Bolji smo od Real Madrida!‘

Svi raspoloživi napadači katalonskog diva upisali su se sinoć u strijelce
Piše: SNObjavljeno: 20. srpanj 2022. 08:15

Nogometaši Barcelone uspješno su otvorili američku turneju i na DRV PNK stadionu u Fort Lauderdaleu s visokih 0-6 porazili Inter Miami, inače klub čiji je suvlasnik proslavljeni bivši engleski nogometaš David Beckham.

Čak 24 Xavijeva igrača dobila su priliku kroz dva poluvremena, a posebno je oduševilo novo pojačanje, debitant u Barcinom dresu Raphinha koji je u prvom poluvremenu upisao dvije asistencije i jedan pogodak.

Ukratko, svi raspoloživi napadači katalonskog diva upisali su se u strijelce. Mreže su tako redom tresli Aubameyang (19‘), Raphinha (25‘), Fati (41‘), Gavi (55‘), Depay (69‘) i Dembele (70‘).

Raphinha

"Sretan sam što sam zabio svoj prvi pogodak u ovom dresu. Nadam se da ću ovako i nastaviti", rekao je Raphinha nakon utakmice pa na temu nadolazećeg El Clasica (nedjelja) ispalio:

"Uvijek želite postizati pogotke protiv svojih rivala, a to želite još više ako je riječ o El Clasicu. No, pobjeda je najvažnija. Ako mene pitate, bolji smo od Real Madrida", zaključio je.

19. travanj 2024 06:18