Navigation toggle

Bruno Petković u proslavi pogotka

 ALI ATMACA Anadolu Via Afp
STIGLA NOVA UPLATA

Bliži se rasplet velike drame oko Brune Petkovića? Ultimatum Hrvata urodio plodom, Turci tvrde: ‘Problem je riješen‘

Navodno je turski klub Petkoviću dužan još 150 tisuća eura
Piše: SNObjavljeno: 24. studeni 2025. 21:39

Polako se drama između Brune Petkovića i Kocaelispora privodi svome kraju. Nakon što je bivši as Dinama poslao upozorenje svom trenutačnom klubu o isplati neisplaćenih obveza, što uključuje bonuse za potpis ugovora te plaće za posljednja dva mjeseca, turski je prvoligaš reagirao prebacivši dio sveukupne sume na račun Hrvata.

No, Petković nije odustajao od borbe za preostali dio, te je prema navodima lokalnih medija stigla nova uplata – na račun 31-godišnjeg napadača sjelo je 350 tisuća eura, što uz isplate pretprošlog tjedna iznosi 550 tisuća eura. Ipak, to još nije sve, jer je Kocaelispor Petkoviću dužan dodatnih 150 tisuća eura koji bi trebali biti predmet sljedeće uplate.

"Kocaelispor je izvršio potrebnu uplatu Bruni Petkoviću i problem je riješen", potvrdio je navode lokalnih medija turski novinar Reşat Can Özbudak.

Dok "kesa" sjeda na račun, hrvatski golgeter još uvijek čeka povratak od ozljede tetive koljena koju je zadobio sredinom listopada. Slična je to priča onoj koja je obilježila posljednjih par sezona Petkovića u Dinamu, a valja napomenuti i kako je Kocaelispor nanizao sjajne rezultate u tom razdoblju – u pet utakmica bez "Petka" imaju tek jedan poraz.

24. studeni 2025 23:41