Celta furiozna protiv davljenika u Španjolskoj, program u Serie A započeo miroljubivim remijem

Uzbudljivu nogometnu dvodnevnicu najavili su Celta i Elche te Bologna i Benevento.
Piše: HINA/SNObjavljeno: 12. veljača 2021. 23:29

U prvom dvoboju 22. kola Talijanske lige Bologna - Benevento su odigrali 1:1.

Bologna je vodila pogotkom Sansonea već u prvoj minuti, a gosti su do boda došli golom Viole u 60. minuti.

Poslije 22 kola u Seriji A, obje ekipe imaju po 24 boda, Bologna zauzima 13. a Benevento 14. mjesto na tablici.

U Španjolskoj je pak odigran prvi susret 23. kola tamošnjeg prvenstva. Celta je na svom Balaidosu slavila protiv Elchea rezultatom 3:1. Dva je zgoditka za domaće zabio Santi Mina, prvog u 45., a drugog u 68. minuti. Za Celtu je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela zabijao i Mendez, dok je jedini zgoditak za goste postigao Rigoni u petoj minuti nastavka.

Celta je tako stigla na deveto mjesto ljestvice s 29 bodova, dok je Elche i dalje pretposljednja momčad La Lige.

25. travanj 2024 10:45