ODUŽILI SU MU SE

Kako je Nijemac preko noći postao - Makedonac? Nakon velike sramote priredili su mu viralnu senzaciju

Onakav promašaj kakvog je izvela zvijezda londonskog Chelseaja zaslužio je nagradu Makedonaca.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 01. travanj 2021. 14:49

Sjeverna Makedonija slavi veliku pobjedu svoje nacionalne nogometne vrste koja je u srijedu navečer u Duisburgu s 2:1 pobijedila, ni manje ni više - Njemačku. Golovima Pandeva i Elmasa, koji je za konačan rezultat zabio u 85. minuti do velike, možda i najveće pobjede stigla je reprezentacija za koju su igrali, među ostalima i nogometaš Dinama Arijan Ademi, te stoper Rijeke Darko Velkovski.

No, rezultat je vrlo lako mogao biti i 2:1 za domaćine. Pet minuta prije no što će Elmas zabiti za makedonsku euforiju, Timo Werner imao je zlatnu priliku. Sam, nakon dobrog dodavanja Gnabryja bio je pred gostujućim golom i onda se promašajem propismo osramotio.

Wernera ne ide ove sezone ni u klubu, londonskom Chelseaju nakon dolaska iz RB Leipziga. Poslije utakmice na Twitteru je osvanula šaljiva fotografija njegove "nove osobne iskaznice". Naime, Sjeverna Makedonija je, figurativno, Werneru odmah izdala i državljanstvo, a fotografija osobne na društvenim mrežama odmah je postala viralna.

19. travanj 2024 13:35