CROPIX
BEZ PRILIKE

MARKO PJACA OSTAO NA KLUPI U POBJEDI ANDERLECHTA Gol odluke dogodio se u 70. minuti i to na asistenciju nogometaša hrvatskih korijena

Piše: HinaObjavljeno: 02. veljača 2020. 22:01

U susretu 24. kola belgijskog nogometnog prvenstva Anderlecht je pobijedio Mouscron sa 1-0 spojivši dvije pobjede što posrnulom belgijskom velikanu nije uspjelo od početka studenog.

Pogodak odluke zabio je Antoine Colassin u 70. minuti na asistenciju Austrijanca hrvatskih korijena Petera Žulja.

Hrvatski reprezentativac Marko Pjaca, koji je prije nekoliko dana stigao u Anderlecht na posudbu iz Juventusa, utakmicu je pratio s klupe za pričuve, dok je Stipe Perica za goste igrao do 54. minute.

Anderlecht se trenutačno nalazi na osmom mjestu sa 33 boda, čak 24 manje od lidera Club Bruggea.

20. travanj 2024 10:52