ODD ANDERSEN Afp
EURO-PETAK

Olmo kiksao protiv Kramarića, Kovačevi konkurenti prosuli dva boda, Mourinho opet nije pobijedio

RB Leipzig i Hoffenheim odigrali bez golova, Lille nije pobijedio Montpellier, a Tottenham Everton.
Piše: HINAObjavljeno: 16. travanj 2021. 23:12

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić igrao je do prve minute sudačke nadoknade za Hoffenheim koji je u prvom susretu 29. kola njemačkog prvenstva igrao 0-0 na gostovanju kod RB Leipziga.

Hoffenheim je 11. na ljestvici sa 32 boda, dok je RB Leipzig drugi sa 61 bodom, četiri manje uz utakmicu više od vodećeg Bayerna.

Vodeći sastav francuskog nogometnog prvenstva Lille u prvom je susretu 33. kola na svom terenu odigrao 1-1 (0-1) protiv Montpelliera.

Goste je u vodstvo doveo Delort (21), a bod domaćima spasio je Araujo (85).

Hrvatski reprezentativac Domagoj Bradarić igrao je za Lille od 86. minute.

Lille sada ima 70 bodova, četiri više uz utakmicu više od drugog Paris SG-a, a pet više uz također utakmicu više od trećeg Monaca, dok je Montpellier osmi sa 47 bodova.

U prvoj utakmici 32. kola engleskog nogometnog prvenstva Everton i Tottenham Hotspur su igrali 2-2 (1-1).

Poveo je Tottenham golom Kanea u 27. minuti, no vrlo brzo potom poravnao je Sigurdsson iz kaznenog udarca u 31. minuti, a isti je igrao doveo Everon i u vodstvo u 62. minuti samo da bi Kane svojim također drugim golom poravnao na konačnih 2-2 u 68. minuti.

Ovim remijem Tottenham i Everton su zadržali svoje pozicije, Totrenham je sedmi sa 50, a Everton osmi sa 49 bodova.

Na vrhu je Manchester City sa 74 boda, 11 manje uz utakmicu manje ima drugi Manchester United.

20. travanj 2024 03:04