MALCOLM MACKENZIE Dppi Via Afp
ŠKOTSKI PREMIERSHIP

Rangers odnio pobjedu u prvom susretu 1. kola Lige za prvaka, Barišić odigrao cijelu utakmicu

Pobjeda je time značajnija za Rangers jer je ostvarena s igračem manje
Piše: HinaObjavljeno: 23. travanj 2022. 15:19

U prvom susretu 1. kola Lige za prvaka škotskog Premiershipa nogometaši Rangersa su slavili s 3-1 u gostima kod Motherwella.

Pobjeda je time značajnija za Rangers jer je ostvarena s igračem manje. Kod vodstva 1-0 Rangers je ostao s igračem manje nakon isključenja Baloguna u 28. minuti.

Gosti su poveli autogolom Kellyja u 14. minuti, dok je u 35. izjednačio Tierney. Rangers je tri boda osigurao u drugom poluvremenu. Prvo je Wright u 47. minuti zabio za 2-1, dok je u 62. Tavernier realizirao jedanaesterac za konačnih 3-1.

Hrvatski reprezentativac Borna Barišić je odigrao cijelu utakmicu za Rangers koji uz utakmicu više ima tri boda manje od Celtica (82-79).

19. travanj 2024 18:50