Svijet nogometa ostao je u totalnom šoku nakon što je u medije plasirana vijest o smrti mladog 29-godišnjeg bivšeg nogometaša Ajaxa Jodyja Lukokija. Kako prenose mediji u Nizozemskoj spomenuti je zadobio smrtonosne povrede na obiteljskom druženju.
Lukoki je u blnicu stigao s teškim povredama, ali još uvijek nije poznato o kojim je ozljedam točno riječ obzirom da je istraga o čitavom slučaju još u tijeku.
Liječnici su mu navodno odlučili amputirati nogu, a nakon operacije koja je trajala nekoliko sati čitava stvar se zakomplicirala. Lukoki je navodno potom pao u komu i doživio zastoj srca.
Policija još uvijek istražuje što se točno dogodilo, odnosno glavni razlog njegovog dolaska u bolnicu.
Lukoki je rođen u DR Kongo, ali je još kao malo dijete emigrirao u Nizozemsku, gdje je potom napravio prve nogometne korake u Ajaxu, a dres velikana nosio je četiri godine.
Još je nastupao za Cambuur, Zwolle, Malatyaspor i Ludogorets gdje se zadržao pet godina. Posljednji angažman imao je u Twenteu.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....