PA IMAGES/ALAMY/ALAMY/PROFIMEDIA
DOMINACIJA

Vatreni pogotkom i asistencijom sudjelovao u golijadi, igrači Celtica sedam puta zatresli mrežu

Odigrao je čitav susret za Celtic koji sada ima 82 boda, 9 više uz utakmicu više od drugog Rangersa
Piše: HinaObjavljeno: 09. travanj 2022. 19:06

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Juranović bio je strijelac u uvjerljivoj 7-0 (3-0) domaćoj pobjedi Celtica protiv Saint Johnstonea u susretu 33. kola škotskog prvenstva.

Juranović je bio siguran izvođač kaznenog udarca u 51. minuti kojim je povećao rezultat na 4-0. Za našeg desnog bočnog ovo je bio treći prvenstveni pogodak ove sezone, a sva tri je postigao s bijele točke. Vatreni je osim pogotka upisao i jednu asistenciju O'Rileyju u 73. minuti.

Ostale golove za Celtic postigli su Hatate (8), Giakoumakis (22), Maeda (36), O'Riley (70, 73) i Abada /78).

Juranović je odigrao čitav susret za Celtic koji sada ima 82 boda, devet više uz utakmicu više od drugog Rangersa koji će u nedjelju gostovati kod Saint Mirrena, dok je Saint Johnstone pretposljednji 11. s 30 bodova, pet više od posljednjeg Dundeeja.

23. travanj 2024 15:40