Rokas Pukštas

SCREENSHOT TWITTER
FANTASTIČAN JE

Veznjak Bijelih u igru je ušao u 79. minuti, a nedugo zatim zabio je posljednji pogodak na utakmici
Piše: SD, SNObjavljeno: 30. svibanj 2023. 22:04

Mladi nogometaš Hajduka, Rokas Pukštas odigrao je prve minute na Svjetskom prvenstvu za igrače do 20 godina za reprezentaciju SAD-a i odmah je zabio i pogodak. Iako je vezni igrač Hajduka ušao u igru tek u 79. minuti, što je nekako i normalno s obzirom da je tek stigao u reprezentaciju, samo tri minute mu je bilo potrebno da se upiše među strijelce.

Dvoboj osmine finala SAD je uvjerljivo dobio protiv Novog Zelanda, prvo poluvrijeme okončano je vodstvo od 1:0 golom Wolffa u 14. minuti. Cowell je povećao vodstvo u 61. minuti, za 3:0 zabio je Che u 75. minuti, dok je priču zaključio Pukštas u 82. minuti.

U četvrtfinalu će Amerikanci igrati protiv pobjednika iz dvoboja Gambije i Urugvaja.

23. travanj 2024 04:09