StoryEditor
 LONG LEI
MAŠINA ZA GOLOVE

Kod prvog gola majstorski je loptu glavom usmjerio u same rašlje, kod drugoga je petom kroz noge...
Piše: Slaven Kižlin/Sportske novostiObjavljeno: 31. kolovoz 2020. 08:47

Hrvatski nogometaš Ivan Santini briljirao je u dvoboju kineskog prvenstva između Jiangsu Suninga i Henan Jianyea. Njegova momčad Jiangsu Suning slavila je 5:2, a nekadašnji hrvatski reprezentativac postigao je tri pogotka.

Zadranin je sjajno otvorio utakmice, u 9. i 15, minuti zabio je za prva dva gola za vodstvo od 2:0, a cijelu priču zaokružio je pogotkom u 66. minuti za 4:2 nakon čega je izašao s travnjaka. Kod prvog gola majstorski je loptu glavom usmjerio u same rašlje, kod drugoga je vratara i obranu matirao petom kroz noge, a kod trećer iskoristio veliku grešku protivničkog golmana.

Santini je u prvih osam kola ove sezone zabio ukupno četiri gola, a Jiangsu Suning trenutačno se nalazi na visokom trećem mjestu ljestvice skupine A kineskog prvenstva.

31. kolovoz 2020 09:15