SCREENSHOT
PROMAŠAJ SEZONE

Kakav promašaj najskupljeg igrača svijeta. Događa se eto i najvećim majstorima
Piše: SNObjavljeno: 28. kolovoz 2022. 21:57

Nogometaši Paris Saint Germaina i Monaca odigrali su 1-1 u derbiju odigranom na Parku prinčeva, kojim je zaključeno 4. kolo francuskog prvenstva, nakon kojeg više nema nijedne momčadi sa stopostonim učinkom.

Gosti su poveli u 20. minuti pogotkom Kevina Vollanda, a nakon serije opasnih situacija pred vratima Monaca PSG je izjednačio iz kaznenog udarca iz kojeg je u 70. minuti precizan bio Neymar.

Osim remija u Parizu valja izdvojiti i zanimljivu situaciju iz 45. minute kada je PSG promašio nevjerojatnu šansu za gol.

Najprije je Messi s nekih 20-tak matara sjajnim udarcem pogodio vratnicu, lopta se odbila na nogu Mbappéu, koji je pred sobom imao potpuno prazan gol, ali i on je uspio pogoditi vratnicu. Kakav promašaj najskupljeg igrača svijeta. Događa se eto i najvećim majstorima.

25. travanj 2024 10:31