Pogodak Ivana Rakitića protiv Valencije
 SCREENSHOT
BARCA SE SPASILA ISPADANJA

Sevilla je na račun gola bivšeg hrvatskog reprezentativca povećala prednost protiv Valencije.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. siječanj 2021. 20:16

Nogometaši Barcelone i Seville izborili su četvrtfinale španjolskog Kupa kralja, a gol za Sevillu polučio je Ivan Rakitić. Već nakon prvih 45 minuta domaćeg dvoboja protiv Valencije imali su vodstvo od 3:0. Toliko je na kraju i završilo.

Treći pogodak je na Sanchez Pizjuanu danas zabio i bivši hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić. Lijepim je lob-udarcem u 38. minuti matirao Valencijina vratara Rivera i tako nakon dva pogotka Luuka De Jonga (20. i 33. minuta) povećao vodstvo svoje momčadi.

Ivan Rakitić protiv Valencije u Kupu kralja
SOFASCORE

Grafika: SofaScore za SN

Pogledajte pogodak Ivana Rakitića protiv Valencije:

Barcelona je jedva prošla gostovanje kod drugoligaša Raya Vallecana s 2:1, te je malo nedostajalo da doživi sudbinu Atletica i Reala, koji su ispali od nižerazrednih momčadi.

Iako su došli s vrlo jakom postavom, Katalonci su se mučili i došli u zaostatak u 63. minuti, kada je za Rayo pogodio Fran Garcia. U 70. minuti izjednačio je Messi na dodavanje Griezmanna, da bi deset minuta prije kraja De Jong pogodio za pobjedu Barcelone.

19. travanj 2024 08:30