PHIL NOBLE Afp
TRENUTAK NEPAŽNJE

U derbiju 27. kola Chelsea je slavio u gostima kod Liverpoola s 1-0 i probio se na četvrto mjesto
Piše: SNObjavljeno: 05. ožujak 2021. 08:24

Liverpool je u derbiju na Anfieldu poražen od Chelseja 0:1 i tako je prvi put u povijesti izgubio doma pet dvoboja zaredom (Brighton, Burnley, Manchester City, Everton, Chelsea), a da je prije toga imao niz od 68 utakmica bez poraza.

Gosti iz Londona bili su bolji suparnik, a nakon poništenog pogotka Wernera zbog milimetarskog zaleđa, najbolji veznjak Chelseaja u ovoj sezoni Mason Mount, tri minute prije odlaska na odmor je vrhunskim udarcem s vrha šesnaesterca naciljao lijevi donji kut za pobjedu Tuchelove momčadi.

Mateo Kovačić ušao je u igru u 81. minuti, a nekoliko minuta kasnije napucao je Senegalca Manea u lice nakon što je igra zaustavljena. To se nimalo nije svidjelo napadaču Redsa koji se potom unio Vatrenom u lice.

Kako je izgledala čitava situacija pogledajte OVDJE!

16. travanj 2024 09:22