IAN KINGTON Afp
NIKAKO DA UĐE U MREŽU

Hrvatski reprezentativac još uvijek čeka svoj prvijenac u dresu Tottenhama
Piše: SNObjavljeno: 06. studeni 2022. 19:33

Nogometaši Liverpoola savladali su u gostima Tottenham s 1:2 u utakmici 14. kola Premier lige.

Antonio Conte od prve je minute u Londonu krenuo s Ivanom Perišićem na Liverpool, a hrvatski reprezentativac odmah se pokazao kao jedan od najopasnijih za gol gostujuće momčadi.

No, nije Vatreni imao sreće u čak dvije situacije koje su umalo rezultirale njegovim pogotkom.

Prvo je Mohamed Salah doveo Redse u vodstvo u 11. minuti (VIDEO), a onda je četiri kasnije Perišić zatresao vratnicu (VIDEO).

Salah se do kraja poluvremena još jednom upisao u strijelce (40‘) (VIDEO), a onda je u nastavku, u 49. minuti Vatreni zatresao i gredu (VIDEO).

Liverpool je na kraju pobijedio s 1:2, a jedini pogodak za domaći sastav zabio je Harry Kane u 70. minuti. (VIDEO)

17. travanj 2024 01:58